Skip links

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Svarbiausi atsakymai, į dažnus klausimus:

Taip, galima turėti bet kurį adresą.

Kai kurie domenai (pvz .no – Norvegijos adresu) yra papildomų sąlygų. Privaloma turėti vietinės Organizacijos numerį (paprasti žmonės ar kitos šalies įmonės nusipirkti negali). Tai tiesiog kainuos brangiau. (ypač jei reikės naudotis tarpininkų paslaugomis)

Kai kurie domenai tiesiog brangesni.

Taip, mums nesvarbu.

Tik su tekstais turėsite dirbti patys, nes mes tiesiog nesuprasime. Bet iš techninės pusės mums nesvarbu nei pagrindinė kalba nei šalutinės.

Taip. Visas nuotraukas galima pakeisti

Galite turėti neribotą skaičių domenų. Tiesiog įvertinkite, kad kiekvienais metais reikės mokėti. 

Tikrai ne.

Mūsų įmonė vadinasi VšĮ “DO HAPPY” ir turime gal 10 skirtingų projektų įskaitant brands.lt. Tam nėra jokių apribojimų. Pavadinimas gali visiškai nesutapti su įmonės pavadinimu

TAIP. Ir net patartina.

Apmokėti už mūsų paslaugas gali vadovas ar net paprastas žmogus. Kuo anksčiau pradėsite, tuo greičiau Jus suras potencialūs klientai. Bet kol viską susitvarkysite – užtruks laiko.  Kai kas susikuria svetainę net porą metų anksčiau iki tikro verslo starto. Tiesiog pradeda rinkti žmonių kontaktus

Taip.

Su Google yra daugiau niuansų ir reikėtų suprasti kaip tai veikia. Bet pagal Jūsų pavadinimą tikrai puikiai suras, o mūsų svetainės yra pritaikytos tam. O rezultatai Jau priklausys nuo jūsų darbo su svetaine.

Daugiau galite apie tai sužinoti čia: https://www.brands.lt/kas-yra-google/ 

Talpinimo planas nėra ribojamas. Konkrečių ribų uždėję nesame, bet jei pradedate smarkiai viršyti resursus – tai kitais metais gali kainuoti daugiau. Bet standartiškai niekam nereikia daug vietos ar srauto.

Taip.

Viskas veikia kaip telefono papildymo kortelė. Sumokate už metus į priekį ir naudojatės. Jei norite nutraukti anksčiau – išjungiate ir toliau nebemokate. Jei norite naudotis toliau – po metų atsiųsime pratęsimo sąskaitą.

Kažkiek pavėluoti – nieko baisaus.

Tačiau pavėlavus daugiau – tiesiog puslapis išsitrins. O domeną (adresą) gali nusipirkti bet kas norintis. (konkurentai). Jei turėsite el.pašto dėžutes – jos taip pat nustos veikti.

Teks galvoti kitą.

Galite pabandyti kitus domenus (pvz .com .net .eu) arba galvoti kitą. Pvz. Jei prekiaujate picomis, tai galite bandyti: skanipica.lt ar picavilniuje.lt arba labaiskaniandriauspica.lt )

Visi adresai yra perkami pas vienintelį oficialų šaltinį Lietuvoje – domenų registratorių. Jis yra Kauno technologijos universiteto padalinys. Visi adresai (domenai) perkami principu: kas greitesnis – tas gudresnis. Todėl, kuo anksčiau pradėsite – tuo bus lengviau. O jei adresas užimtas – teks galvoti kitą.

Yra kartais galimybė perpirkti domeną. bet kainuos gerokai brangiau ir reikės dabartiniam savininkui sumokėti nuo kelių šimtų iki kelių šimtų tūkstančių pinigų.

Sistema pakankamai paprasta ir sugeba visi, kurie bent minimaliai moka naudotis kompiuteriu. Yra paruoštos visos instrukcijos ir pamokos, kaip visą tai padaryti. Tai Manau tikrai pavyks.

Yra galimybė samdyti tiek savo pažįstamus tiek sumokėti mūsų specialistams už sutvarkymą. Taip bus greičiau ir profesionaliau.

Tai viena populiariausių turinio valdymo sistemų su itin paprastu valdymu. Viskas padaryta taip, kad bet kuris pasaulio žmogus, net nemokėdamas programuoti, galėtų paprastai ir lengvai atnaujinti pagrindinę informacija.

WordPress viena geriausių ir kokybiškiausių turinio valdymo sistemų, naudojama apie šimto milijonų žmonių visame pasaulyje.

Šią sistemą naudoja koks 30 % interneto tinklapių. (Artimiausias konkurentas užima vos 2% rinkos). Ji tokia populiari ne be reikalo

Mums visiškai nesvarbu. (išskyrus tuos atvejus, kai pažeidžiate įstatymus.)  Tai gali būti Jūsų kačiuko nuotraukos, vaikų mintys, verslas, informacija, ar kelionių dienoraštis.

Tik atsiminkite, kad kasmet kainuos išlaikymas.

Standartiškai fizinės sutarties nepasirašome. Visos taisyklės ir sąlygos yra mūsų svetainėje (jas rasite čia), o pirkimo faktą liudiją PVM sąskaitą faktūrą, kurioje nurodytą užsakomos paslaugos ir terminas.

Tačiau jei yra pageidaujama arba užsakomas didesnės vertės projektas – paruošime ir sutartį. Renkantis profesionalų planą sutartis yra pasirašoma beveik visada.

Kokią informaciją talpinsite mums nesvarbu. Ar tai verslo puslapis ar asmeninės nuotraukos ar prekiausite rankų darbo gaminiais. Tiesa, nelegali ar įstatymus pažeidžianti medžiaga (pvz. Pornografija, prekyba nelegaliomis medžiagomis) netoleruojama. O visas kitas turinys laukiamas pas mus. Tik naudokitės.