Skip links

Naujo verslo rinkinys (komplektas)

Svarbiausių paslaugų rinkinys arba komplektas naujai įmonei ar verslui. Stipriam startui!

Steigiant naują įmonę, Kuriant verslą ar prekės ženklą. Kuriant naują produktą. Reikia nuo kažko pradėti. Žinome kaip. Sukūrėme ypatinga produktą iš vienų rankų. Gausite visą reikalingą paslaugų kompleksą. O taip pat rekomenduosime, ką daryti toliau. Viskas bus paprasta kaip 1 – 2 – 3.

Kas sudaro komplektą?

Žinom ir nuolat bendraujame su naujai steigiamais verslais, naujais projektais, prekės ženklais ar paslaugomis. Suprantame kiek daug informacijos reikia išmokti, sužinoti ir visur svarbi kaina. Todėl sukūrėme geriausios kainos ir kokybės santykio produktą. Kur viską gausite iš vienų ranku. Patikimai, aiškiai, kokybiškai. Ir esant poreikiui – bus galima tobulėti.

Komplektą sudaro:

 1. Geras ir kokybiškas Logotipas
 2. Mini firminis stilius (spalvos, šriftai, elementai)
 3. Vizitinės kortelės (dizainas, bet esant reikalui ir pagaminsime)
 4. Komercinio pasiūlymo šablonas.
 5. Sąskaitos faktūros šablonas
 6. Interneto svetainė
 7. Hostingas ir domenas (interneto svetainės talpinimas pirmiems metams)
 8. El. pašto dėžutės (pvz info@jūsųimone.lt, andrius@jūsųimone.lt )
 9. Socialinių tinklų profilių sukūrimas (facebook, instagram, linkedin)
 10. Konsultacijos

 

Viso komplekto kaina – nuo 1230 Eur + PVM  

Svarbu: Pasiūlymą formuojame optimaliam biudžetui. Tai reiškia, kad interneto svetainė skaičiuojama standartinė, kuriama ant šablono pagrindo (planas optimalus). Taip pat neįskaičiuojame papildomų programavimo darbų ar kitų darbų, kurių gali prireikti. Kainos pateiktos yra tik apytikslės standartinio tipo projektui. Bet visada galima užsakyti platesnį spektrą paslaugų, jei reikalingas didesnis funkcionalumas, daugiau paslaugų ar kažko gerokai daugiau. Taip pat galima rinktis ir profesionalų planą arba kurti el. parduotuvę.

Papildomai komplektas gali būti papildytas

 • El.pašto parašas
 • Prezentacijos dizainas (ppt)
 • Brošiūrą arba lankstinukas
 • Pakuotės dizainas
 • Etikėtės dizainas
 • Vokas
 • Laiškas
 • Įmonės korporatyvinis stilius ir jo elementai (tušinukas, segtuvas, įmautė, užrašų knygelė, marškinėliai, džemperis ir t.t.)
 • Verslo dovanos
 • Įmonės automobilio lipdukai ir dizainas
 • Iškabos

Naujo verslo steigimas – sudėtingas reikalas. Mes turime patarimų.

Kartais nuo karto gauname užklausą, nuo ko pradėti verslą. Žmogus, keli draugai ar įmonė sugalvojo užsiimti nauja veiklą ar sukūrė/atrado naują produktą. Ypač jei anksčiau neteko dirbti su marketingu, dizainu ir pardavimais. Kaip startuoti, kaip surasti pirmuosius klientus, kaip pradėti formuoti įvaizdį, kaip reklamuotis ir kaip pradėti verslą.

Tai apie teisinius dalykus kaip įsteigti įmonę informacijos yra nemažai. Ir tai nebesudėtinga. O kaip surasti pirmuosius klientus (neskaitant draugų ir giminių). Tam sukūrėme visą komplektą paslaugų startuojančiam su nauja veikla. O paslauga apima įmonės veido sukūrimą ir galimybę pradėti reklamuotis.

Sudominome?
Susisiekite ir atsiųsime daugiau informacijos

Klausti