Skip links

Vizitines korteles

Vizitinių kortelių kūrimas, vizitinių kortelių maketavimas, dizainas.

Vizitinė kortelė – vienas svarbiausių verslo marketingo įrankių. Tai viena seniausių reklamos formų. Tai puikus būdas išsiskirti. Tai – tobulas įrankis megzti ryšius, padaryti pirmą įspūdi ar tiesiog pristatyti save.

Kad ir koks tai elementarus dalykas – visiems kyla daug klausimų, kiek kainuoją, ką galit pasiūlyti ir t.t.

Jei norite išskirtinių vizitinių kortelių

  • Jei norite išskirtinio dizaino;
  • Jei norite apgalvoto maketo, kuris atitiks Jūsų įmonės stiliu;
  • Geresnės kokybės spaudos;
  • Jei norite išskirtinės / kūrybingos vizitinės;
  • Norite pasiūlymų ir konsultacijų dėl pačio popieriaus (storas, su tekstūra matinis/blizgus, perdirbtas, spalvotas ir t.t.);
  • Nebūtinai popierius (vizitinės kortelės ant metalo, plastiko, organinio stiklo, plastmasės, kitos medžiagos);
  • Kažko netradicinio ar išskirtinio;
  • Vizitinė kortelė netradicinio formato, dydžio ar kvapo? 🙂
  • Jums reikia ne tik vizitinės kortelės – bet reklaminės brošiūros, logotipo, pavadinimo, svetainės, naujos pašto dėžutės ir viso verslo įvaizdžio;

kai reikia kūrybingos komandos – kur pagalvos kažką įdomaus ir sukurs kažką specialiai jums. Tada reikia kreiptis į mus. Mes mokame sukurti ir paprastus maketus, kur tiesiog galėsite atsispausdinti ir visada pasiūlome.

Ar galite pagaminti paprastas korteles?

Tai tada reikia kreiptis tiesiai į spaustuvę.

Jeigu ieškote tik pigiausios vizitinės kortelės gamybos Jums reikia kreiptis ne į kūrybininkus, o tiesiai į gamybą.

Jeigu Jums svarbu tik kaina ir nereikia nieko labai išskirtinio. Tai Jums neapsimokės kreiptis į dizainerius tik dėl vizitinių kortelių (tačiau jei reikia ne tik vizinės arba ieškote kažko išskirtinio arba labai kokybiško – tada kita kalba.)

PIGIAUSIAS BŪDAS TURĖTI VIZTINĘ KORTELĘ? kreiptis į  spaustuvę arčiausiai namų/ofiso.  Visos jos daro tą patį, už panašią kainą ir panašia kokybe (skirtumai minimalūs).   Ir jei esmė tik kuo pigiau pasigaminti korteles (ir nieko daugiau) – tai spaustuvė pigiausiai ir sumaketuos ir atspausdins ir nekainuos kuras važiuoti pasiimti. Spaustuvių yra visuose rajonuosę/miestuose ir jie maketuoja irgi. Tai nebus kažkokas pritrenkiančio – bet normali, paprasta standartinė vizitinė kortelė. O visų spaustuvių kainą – skiriasi keliais eurais.

Kuria spaustuvę rinktis iš tikro Jums didelio skirtumo nebus. Išbandykite kiekvieną – ir žinosite kurie greičiausiai/kokybiškiausiai dirba ir kur vadybininkai maloniausi.

TAČIAU! jei jums reikia kažko ne visai paprasto, norite patrauklesnio maketo, geresnio popieriaus ar šiaip kažko geriau, patraukliau, idomiau, kokybiškiau, nei standartinė paprasta vizitinė. Va tada Jums reikia kreiptis į mus.

Mūsų maketavimo darbai kainuoja nuo 30 Eur. O kiek konkrečiai – jau reikia derinti. Bet jei kursime kažką naujo ir išskirtinio – tai gali tekti važiuoti derinti, pirkti medžiagas – tai tada jau gaunasi visas projekto valdymas. Bet čia vienetiniai atvejai.

O gamybos kaina – priklauso nuo visko. Popierius, dažai, medžiagos, skirtingos technologijos ir darbas (pvz folijavimas ar šilkografija) gali užtrukti 2 savaites, nes kiekvieną spalvą reikia spausdinti atskirai.

Todėl 1 vizitinė kortelė gali kainuoti nuo 1 eur. Bet jei kažkas labiau išskirtinio gali kainuoti ir 5 eur / 1vnt.   Bet gali daug daug daugiau (na jei sugalvosite kad norite platinos plokštelės, tai gali ir tūkstančiai kainuoti).

Minimalus užsakymas – 100 vnt. (o kartais ir daugiau).

Ir kiekvienu atveju – reikia skaičiuoti, bet išskirtiniai darbai visad brangus malonumas.