Skip links

Logotipų kūrimas

Mūsų specialistai gali profesionaliai sukurti Jums logotipą. Pasirūpinsime profesionaliu logotipų dizainu ir įgyvendinimu.

Mūsų kuriami logotipai yra ne tik patrauklūs ir atitinka naujausias dizaino tendencijas, bet visada turi ir komunikuojamą žinutę bei formuoją teigiama įmonės (ar verslo) įvaizdį, skleidžia žinią ir aiškiai pozicionuoja ir nusako veiklą. Taip pat teikiame su logotipų kūrimu susijusias paslaugas kaip firminio stiliaus kūrimas, brandbook ir t.t.:

 • Logotipų kūrimas
 • Prekės ženklo kūrimo paslaugos
 • Brand kūrimas, brandų kūrimas
 • Firminio stiliaus kūrimas
 • Prekės ženklo naudojimo vadovo kurimas
 • Brandbook kūrimas
 • Komercinio pasiūlymo dizainas
 • Dokumento šablonas
 • Sąskaitos faktūros dizainas
 • Vizitinės kortelės dizainas
 • Automobilio dizainas
 • Puodeliai, tušinukai, pieštukai, blankai, dokumentų šablonai su logotipu

Profesionalūs Logotipų dizaineriai

Kurdami logotipus, profesionalūs dizaineriai atsižvelgia į įmonės tikslus, poreikius, pagrindinių klientų socialinį, demografinį, pajamų profilį.

Užpildę spacialų klausimyną sužinosime apie Jus ir Jūsų verslą. Ir taip galėsime konkrečiai adaptuoti darbus pagal Jūsų poreikius. Bet tuo pačiu visada stebime pasaulines diziano tendencijas ir vadovaujamės vidine kokybės kontrolės sistema.

Esant poreikiui samdome itin aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinčius Logotipų dizainerius (profesionalus planas), kurie ne tik visada dirba labai kokybiškai atlieka patikėtas užduotis, bet turi unikalias kūrybos technikas, įvairius sugebėjimos ir įvaldė skirtinga diziano kryptis (pvz: letteringas, 3d, animacijos, piešimas ranka ir t.t.) ir visada parenkame tinkamiausią specialistą Būtent Jums

 

Kaip vyksta logotipo kūrimas?

 1. Susipažįstame. Pabendraujame apie Jūsų poreikius, klientus, verslo plėtrą, ateities galimybes.
 2. Sutarę dėl sąlygų ir norimo plano Jūs užpildote specialų klausimyną, kuriame išsiaiškiname dizaino kryptis ir norus. Bei strateginius poreikius
 3. Paišome logotipų eskizus. Viskas vyksta pagal formule 3-4+1(2). Tai reiškia kad pradžioje mes savo įmonės viduje eksperimentuojame su daug logotipų variantų. Ir iš visų kūrinių atrenkame tris-keturis geriausius variantus (kartais būna ir daugiau, bet standartiškai specialiai rodome mažiau variantų, kad būtų lengviau pasirinkti). Rodome jau tik labai gerus eskizus, kuriuos galėtumėm paversti kokybiškais logotipais. ( Eskizas nėra galutinis logotipas ir netgi gali būti pieštas ranka ant popieriaus arba neužbaigtas. Tai yra labiau vizualiai parodyti logotipą ir jo koncepciją. )
 4. Jūs išsirenkate patinkantį logotipo eskizą ir mes jį tobuliname pagal Jūsų komentarus ir mūsų turimus darbo žingsnius:
  1. Paeksperimentuojame su spalvų deriniais ir išsirenkame galutines logotipo spalvas kartu su Jumis.
  2. Pabandome įvairias šriftų kombinacijas. Kartu su Jumis išsirenkame galutinius šriftus
  3. Pabandome įvairias simbolio kombinacijas, alternatyvias versijas, skirtingas pozicijas ir kompozicijas.
  4. Patobuliname patį logotipą pagal komentarus, pastabas ir mūsų pačių idėjas, kad logotipas taptu užbaigtu ir kokybišku.
 5. Jeigu netyčia nebūtų nei vieno tinkamo eskizo varianto – paišome dar vieną varianta, atsižvelgę į pastabas ir komentarus.

Kodėl svarbu teisingai pasirinkti logotipo dizainerį

Logotipas – itin svarbus žingsnis. Didžiosios įmonės už logotipus sumoka nuo kelių tūkstančių iki keliasdešimt tūkstančių eurų ir tai daro ne be reikalo. Nes tik samdydami geriausius dizainerius turėsite gerą, įsimintiną logotipą, kuris bus Jūsų įmonės veidas.

Kaip galvojate, kodėl žmonės taip mėgsta Apple telefonus ir kompiuterius, kodėl nešioja Adidas, Nike ar Gucci. Dabar yra madingo vartojimo kultūra ir dėl gero prekės ženklo žmonės stovi eilėse ir netgi aukojasi. Su Bet kokiu logotipų tokių klientų nepritrauksite. Tam reikia „patrauklaus“ logotipo ir firminio stiliaus. Bei labai gražios pakuotės.

O taip pat, samdydami nepatyrusius dizainerius ar studentus galite net nukentėti. Pvz:

Įsivaizduokite situaciją: jeigu kokiai Maximai reikėtų keisti logotipą, dėl to, kad jo nebegalėtų naudoti (tarkime dizaineris nesumokėjo už šriftą). Kiek milijonų kainuotų Pakeisti visas iškabas visose parduotuvėse, visas kainas, visas etiketes, visas darbuotojų aprangas, ženkliukus, uniformas, prekių pakuotes, perfilmuoti reklamas, pakeisti visus reklaminius stendus, apklijuoti automobilius ir t.t. Tai būtų be proto brangu. Todėl kai kuriate logotipą reikėtų pagalvoti, kiek planuojate augti per keletą metų Ir kaip svarbu teisingai pasirinkti logo dizainerį.

Logotipų kūrimo kainos

Kiek kainuoja sukūrti logotipą? Logo kūrimo paslaugų kainos

Šabloninis

100 Eur

Šis planas skirtas tik tiems, kam iš tikro visiškai nesvarbu  ir nėra poreikio turėti gerą logo. O reikia, kad tiesiog būtų, bent kažkoks. Gal tai laikinas verslas, o gal tiesiog nėra poreikio ir pardavimai vyksta asmeniškai.  Jei reikia techniškai turėti logotipą ir reikia kuo pigiau, bei tinka šablonai – tam ir sukūrėm šį planą.

 • Nesudėtingas logotipas, kuri “tiesiog nupaišom”
 • Geriausia – be grafinio elemento. Tik gražus šriftas
 • Jei naudojame grafinius elementus panaudojame iš turimų nemokamų resursų ir rinkinių
 • Su panašiu grafiniu elementu galima aptikti panašių logotipų užsienyje (aišku užrašai skirsis, spalvos gali būti panašios)
 • Nedarome jokios konkurentų analizės, rinkos tyrimo, idėjų paieškų
 • Nekuriame koncepcijos ir komunikuojamos žinutės
 • Nebus unikalių idėjų, išskirtinumo,  ar “paslėptųos” simbolikos
 • Techniškai: 100% paruoštas tiek internetui (puslapiams, reklamoms, facebook, instagram) tiek spaudai (vizitinėms kortelėms, komerciniams pasiūlymams). Profesionaliai paruoštas tik neskirta laiko unikaliems dizaino kūriniams.

Jei Jums reikia gero/unikalaus logotipo su idėja ar komunikuojama žinute – šis planas netinka.  Bet jei reikia tiesiog turėti logotipą – valio. Radote pigiau.

Kokybiškas

nuo 330 Eur

Kokybiškas ir profesionalus logotipo kūrimas. Logo – tai įmonės veidas, ir pagal logotipo vaizdą galima susidaryti įvaizdį apie įmonę. Iškomunikuoti žinutę ir tapti pastebimu. 

 • Kokybiška logotipas
 • Visi reikalingi formatai spaudai/internetui
 • Komunikuojam žinutė
 • Kokurentų analizė ir idėjos paieška
 • Modernus ir patrauklus
 • Vadovaujamės logotipų dizaino tendencijomis

Jei reikia gero, solidaus ir kokybiško logotipo – tai vienas geriausių kainos/kokybės santykių. Su šiuo logotipu galėsite pradėti reklamuotis ir formuoti prekės ženklo žinomumą

Pro

nuo 1000 Eur

Kai dirbate su geriausiais. Kai svarbus dėmesys, nepriekaištingas įvaizdis ir net smulkios detalės. Kai reikia atitinkamo požiūrio. Specialiai Jums samdysime logotipų kūrimo profesionalus ir super žvaigždes, kurie kuria super kokybiškus logotipus su išskirtinėmis idėjomis, unikaliomis dizaino technikomis ir patirtimi, kuriant didžiausių Lietuvos ar net Europos įmonių ar projektų logotipus.

 • Nepriekaištinga kokybė
 • Unikalios idėjos ir technikos
 • Esant reikalui – kuriamas net unikalus šriftas
 • Rimta analizė ir esant poreikiui net fokus grupės.
 • Kai reikia nustebinti ir pasigirti.

Šis projektas skirta tada – kai įvaizdis turi būti nepriekaištingas. O esant poreikiui gali kainuoti ir kelis tūkstančius (atitinkamai atliekant įvairius tyrimus ir unikalių idėjų paiešką) ar net ieškomos idėjos pas keletą dizainerių.  

Sudominome?

Susisiekite. Įvertinsime ir patarsime geriausią variantą

El. paštu: info@brands.lt arba Tel.: +370 601 060 41

Kontaktai

Daugiau informacijos: Visos paslaugos

Atsiųskite trumpa žinutę ir el. paštu atsiųsime daugiau informacijos, pavyzdžius, paskaičiavimus ar keletą papildomų klausimų:  Mes suprantame ir saugome Jūsų privatumą. NIEKADA nesiunčiame reklamos. Todėl drąsiai klauskite klausimų.Privatumo politika