Skip links

PROFESIONALUS puslapių kūrimas

Profesionalus interneto puslapių kūrimas

Visapusiškai kokybiško puslapio sukūrimas, pagal visus Jūsų poreikius. Aukšiausio lygio interneto svetainės dizainas ir programavimo darbai.

Apie mus

Brands.lt projektą valdo VšĮ “DO HAPPY” įmonė, kuri specializuojasi įvairaus lygio IT sprendimuose, reklamoje, marketinge ir nuosavų projektų valdyme. Projektas Brands.lt startavo 2008 metais ir buvome vieni pirmųjų rinkai pasiūlę galimybę nebrangiai sukurti šabloninę interneto svetainę, o tiems, kam neužtenka šablonų – visada pasiūlome ir profesionalias interneto svetainių kūrimo paslaugas.

Kuriamų profesionalių interneto puslapių tipai

Kuriant profesionaliai svetaines atitinkamai pritaikome pagal poreikius, suprogramuojame arba įdiegame atitinkamus modulius, kurie padaro svetainės veiksmingais pardavimo ir įvaizdžio formavimo įrankiais.

Reprezentaciniai interneto puslapiai

Nedideli, įvaizdį formuojantis patrauklūs interneto puslapiai. Puikiai tinka paskelbti kontaktus, aprašyti paslaugas, galimybės ir produktus. Vizitinės kortelės internete ar reprezentaciniai tinklapiai

Komerciniai ir pardavimams pritaikyti puslapiai

Orientuoti į pardavimus interneto puslapiai, bet ne el.parduotvės. Produktų ar paslaugų pristatymas, marketingo įrankiai skatinantis pardavimus ir palengvinantys vadybos darbą. Klientų įtraukimo ir lojalumo skatinimo moduliai.

One page / landing page

Specialūs reklaminiai puslapiai, landing page (nusileidimo puslpiai), vieno puslapio interneto svetainės. Puikiai tinka jei yra tik vienas produktas/paslauga ar kažkokia reklaminė kampanija. Padedanti konkrečiai pateikti inforaciją glaustai ir patraukliai

Eshop interneto puslapiai (el.komercija, el.parduotuvės)

El. parduotuvių kūrimas. Tai interneto puslapiai kuriuose prekes galima nusipirkti internetu, apmokėjus per banką ar kitu būdų.

Puslapiai mobiliesiems telfonams ir planšetėms

Mobiliesiems telefonams skirti puslapiai ir mobiliosios aplikacijos. Tai būtent mobiliesiems įrenginias skirti interneto puslapiai ar apps’ai

Kiti puslapiai ir paslaugos

Programinė įranga, sistemos (VVS, ERP, CRM, Sandėlių, CMS,) intranetas, puslapių tvarkymas, virusų valymas, apsaugos, priežiūra ir administravimmas ir kitos profesionalios pusapių kūrimo paslaugos

7 metai patirties

Daug metų kuriame įvairaus lygio IT projektus. Žinome kaip valdyti procesus.

20+

Prie projektų prisideda apie 20 įvairių specialistų. Tiek komandos nariai tiek laisvai samdomi profesionalai.

200 +

Per tuos metus sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 200 projektų.

7+

Projektus kuriame ir užsienio klientams. Startavome daugiau nei 7 užsienio šalyse

Profesionalus interneto puslapis.

Mūsų specialistai pasirūpins aukščiausio lygio dizaino, programavimo ir makretingo darbais, kuriuos koordinuoja kūrybos/projektų vadovas. Kad turėtumėte geriausią ir visapusiškai kokybišką interneto projektą pagal visus Jūsų poreikius.

Projekto valdymas

Interneto puslapių kūrime svarbiausia yra komunikacija su klientu ir poreikių išsiaiškinimas, tikslų išgryninimas, darbų ir terminų kontrolė. Kad viska vyktų sklandžiai, kokybiškai ir laiku.

Dizainas

Interneto puslapio dizainas gali: suformuoti teigiamą įvaizdį, sukelti atitinkama emocija, nuotaiką, pasitikėjimo jausmą, tinkamai pristatyti įmonę atitinkamam klientui ratui. Viskas turi būti patogu, lengvai surandama ir patraukliai pateikta. Todėl vadovaujamės naujausiomis dizaino tendencijomis ir geriausiais pavyzdžiais, kad sukurtumėm tobulą projektą Jums. Visi mūsų puslapiai prisitaiko prie mobiliųjų įrenginių ir planšetinių kompiuterių (angl. “responsive design).

Programavimas

Programavimo darbus atlika savo srities profesionalai, o visų darbų kokybę užtikriname ir testuojame pagal mūsų taikoma medotiką. Mūsų programuotojai pagal naujausius standartus suprogramuos ne tik visas funkcijas, bet ir pasirūpins, kad svetainė veiktų greitai, kokybiškai ir be klaidų.  Vadovaujamės W3C tarptautinius standartais (www.w3.org).

Turinio valdymo sistema (TVS, CMS)

Mūsų kuriamiems interneto puslapiams dažniausiai naudojame populiariausias atviro kodo sistemas pvz. WordPress. Tačiau pagal poreikį kartais kuriame ir unikalias sistemas konkrečiam kliento poreikiui. Į visas sisteas įdiegiam papildomus modulius marketingui, vartotojų valdymui, SEO, dokumentų valdymui, nuotraukų ir video valdymui ir kitom būtinom funkcijoms vykdyti.

 

Optimizavimas „Google“ paieškos sistemai (SEO)

Geriausias būdas, kad Jus surastu klientai – būti gerose google paieškos pozicijojse. Puikiai išmanome paieškos sistemos subtilybes ir galime savo klientams įgyvendinti labai rimtas google dominavimo strategijas .Visos Mūsų interneto svetainės yra puikiai optimizuotos Google ir turi visas būtinas SEO funkcijas

Norintiems išskirtinių rezultatų Galime pasiūlyti ir profesionalias SEO paslaugas, kur Jūsų svetainę maksimaliai optimizuosime kad dominuotumėte paieškoje

 

Marketingo sprendimai

Marketingo ir reklamos strategijos, būtini veiksmai, kliento lojalumo skatinimas, funnels, Google ads (adwords), reklama socialiniuose tinkluose, naujienlaiškiai, netradicinės idėjos. Pardavimų skatinimo ir reklamavimo paslaguos.

 

Tekstų kūrimas („copywriting“)

Vienas svarbus ir sunkus darbas – tekstai Jūsų interneto svetainei. Bendraujame su žurnalistais, SEO tekstų rašytojais, vertimų biurais ir galime pasiūlyti už Jus paruošti profesionalius, patrauklius, parduodančius tekstus Jūsų web puslapiui

Papildomi darbai

Papildomai galime pasirūpinti fotosesija ir profesionaliomis nuotraukomis (produktų, patalpų, įvaizdinėmis nuotraukomis, personalo, ofiso, reklaminėmis). Taip pat bendradarbiaujame su žurnalistais, tekstų rašytojais ir vertimų biurais. Jei reikia pasirūpinti profesionalais tekstais ir svetainės informacija.

Visi būtini dalykai:

Serveriai (hostingas, VPS serveriai)
Domenai (www adresai)
SSL sertifikatai (saugumas ir šifravimas)
Antivirusas, apsauga nuo įsilaužimo
Apsauga nuo SPAM (brukalų)
Privatumo politika ir slapukai (sausainiukai). Sutikimas dėl GDPR (BDAR) duomenų apsaugos.

Priežiūra, palaikymas, aptarnavimas

Svetainė – tai verslo įrankis, o ne daiktas. Jei norime, kad ji ilgai ir labai gerai tarnautų ją reikia prižiūrėti, tobulinti ir plėsti

Mes už jus galime tai daryti. Netgi galime kiekvieną mėnesį pildyti naujienas, pasirūpinti apsauga, serveriais ir kitais kasdieniniais darbais.  Jums nereikės apkrauti darbuotojų papildomais darbais, o palikti visus rūpesčius profesionalams

Sudominome?

Susisiekite. Įvertinsime ir patarsime geriausią variantą

El. paštu: info@brands.lt arba Tel.: +370 601 060 41

Kontaktai

Daugiau informacijos: Visos paslaugos

Atsiųskite trumpa žinutę ir el. paštu atsiųsime daugiau informacijos, pavyzdžius, paskaičiavimus ar keletą papildomų klausimų:

    Mes suprantame ir saugome Jūsų privatumą. NIEKADA nesiunčiame reklamos. Todėl drąsiai klauskite klausimų. Privatumo politikoje paaiškinta, kaip saugome duomenis.