Skip links

Interneto svetainių vertimo paslaugos

Interneto svetainių vertimas ir/ar pritaikymas užsienio rinkai. Užsienių kalbų sukėlimas ir sutvarkymas

Bendradarbiaujame su vertėjais ir vertimų biurais ir tvarkingai galime išversti Jūsų svetainę į daugumą kalbų. Išversime ne tik tekstus bet juos atitinkamai sukelsime į svetainę.

Jei svetainė neturi daugiakalbystės – ją įdiegsime, suprogramuosime patogų funkcionalumą. Pasirūpinsime visais vertimų aspektais. Kad Jus lengviau rastu klientai iš užsienio.

Teikiame ne tik tekstų, antraščių  išvertimas, bet pritaikymas konkrečiai rinkai. Esant reikalui – adaptuojame visą svetainę: atskiras domenas (www adresas), visi tekstai. Net logotipo ar pavadinimo pritaikymas konkrečiai šaliai.

Svetainės adaptavimas rinkai 

Užsienietiškų svetainių adaptacija Lietuvai ir atvirkščiai.

Kitos paslaugos:

  • Svetainių vertimas
  • daugiakalbystės modulis
  • svetainė daugeliu kalbų
  • Dalinis puslapio vertimas
  • Automatiniai vertimai (programiškai). Nerekomenduotina solidžiam /  verslo svetainei

Kainos

Kaina susidaro iš:

  • Tekstų vertimas (mes tiesiog siunčiame į vertimų biurą ir šią kainą pridedame prie bendro projekto. Arba galite atsiųsti mums jau išverstą tekstą ir jį sukelsime į svetainę)
  • Programavimo darbai (priklauso kokią sistemą naudojate, bet tai standartinė situacija (wordpress tvs) – iki 80 Eur + PVM
  • Išversto teksto sukėlimas į svetainę (priklauso nuo apimties ir reikalingų darbų kiekio. Kuo daugiau užtrunka – tuo brangiau). Valandinis įkainis 35 Eur + PVM

Vertimų biuro kaina taip pat priklauso nuo apimties. T.y. skaičiuojami žodžiai. Kiek reikia visko išversti.  Tai jeigu Jūsų tinkapyje yra tik labai trumpi aprašymai – bus pigiau. Jei daug tekstų, straipsnių ir t.t. – bus brangiau.

Pvz Lietuvių – Anglų vertimo biuro mokestis už vertimus  +-10 Eur +pvm  už 1 A4 lapą ( standartiniame lape yra 230 žodžių ar 1500 ženklų).

(kainuos svyruoja nuo 8 iki 14 eur tarp skirtingų biurų, bet visi vertimų biurai yra maždaug vienodi).

Tiksli kaina Jūsų projektui

O kad pasakyti konkrečią kaina parašykite į info@brands.lt su Jūsų svetainės nuoroda ir galėsime tiksliau įvertinti.

Sudominome?

Susisiekite. Įvertinsime ir patarsime geriausią variantą

El. paštu: info@brands.lt arba Tel.: +370 601 060 41

Kontaktai

Daugiau informacijos: Visos paslaugos

Atsiųskite trumpa žinutę ir el. paštu atsiųsime daugiau informacijos, pavyzdžius, paskaičiavimus ar keletą papildomų klausimų:    Mes suprantame ir saugome Jūsų privatumą. NIEKADA nesiunčiame reklamos. Todėl drąsiai klauskite klausimų.Privatumo politika