Skip links

Kas yra interneto svetainė. Sudedamosios dalys.

interneto-puslapio-sudedamosios-dalys

Interneto svetainė, tinklapis, puslapis ir daug kitų vardų turinti reklamos priemonė pasiekiama internetu. Tai grafinio dizaino, programinio kodo ir IT sprendimų visuma, kuri leidžia žmogui arba įmonei turėti savo vietą internete.

SUDEDAMOSIOS DALYS

1. Puslapio dizainas – aktualiausia dalis klientui ( JUMS ) – tai puslapio vaizdas
( spalvos, nuotraukų panaudojimas, meniu ir tekstu išdėstymo vieta, šriftai )Yra keli būdai turėti norimą dizainą. Geriausias – užsisakyti profesionalų puslapį su kokybišku dizainu.  Toks dalykas kainuoja – bet puslapio dizainas atitinkamai bus pagal visus Jūsų pageidavimus ir itin aukštos kokybės. (bei pagal naujausias dizaino tendencijas)Kitas būdas – tiesiog išsirinkti patinkanti dizainą iš pateiktų šablonų. ( tvarkingai sutvarkius informaciją šablonuose – galima pasiekti pakankamai gerą rezultatą )

2. Programavimas –  brangiausia ir nematoma interneto dalis. Tai techninė puslapio dalis, kurios dėka veikia puslapis, spaudosi mygtukai, galima surasti informaciją, įterpti nuotraukas. Programavimas vykdomas pagal specialius reikalavimus, taisyklių rinkinius ir bendras nuostatas.

3. Turinio valdymo sistema (TVS) –  tai puslapio dalis, kuri leidžia net nemokantiems programuoti ar neturintiems IT žinių greitai ir paprastai atnaujinti savo puslapį (papildyti informaciją, įkelti naujų nuotraukų ir atlikti kitus būtinus darbus). Mes naudojame wordpress turinio valdymo sistemą kurią šiuo metų naudoją apie 60 % viso pasaulio interneto svetainių.

4. www adresas (domenas) – tai jūsų tinklapio adresas, kuriuo jūs būsite pasiekiami. pvz www.manoimone.ltLietuvoje ši paslauga yra perkama iš vienintelio registratoriaus (Kauno technologijos universiteto). O visi interneto adresai yra nuolat prižiūrimi yra privalo būti apmokami kasmet. Kitaip jie bus panaikinti ir bet kas kitas galės juos nusipirkti (konkurentai irgi).

Adresai perkami principu – kas pirmas, tam ir priklauso.

5.  Serveris (hostingas) – tai tinklapio talpinimo paslauga. Jūsų svetainė, kad būtų pasiekiama iš bet kurio pasaulio taško bet kuriuo metu, turi būti patalpinta specialiame itin greitame kompiuteryje, kuris yra visada įjungtas ir prijungtas prie interneto

Serveriai prijungti prijungti prie itin didelių ir sparčių interneto linijų (saugumo dėlei netgi keleto skirtingų tiekėjų), patalpas nuolat prižiūri apsauga ir serverių specialistai, stebi vaizdo kameros, gesinimo dujomis sistemos. Oras drėkinamas, filtruojamas, šaldomas. O jei dingtų elektra – įsijungtu dyzeliniai generatoriai. Viskas tam, kad jūsų svetainė būtų visada pasiekiama.

6. Funkcijos, galimybės  – yra interneto puslapio galimybių visuma.

Galimybė susikurti tekstinius puslapius, įkelti nuotraukas, rašyti naujienas, įterpti nuotraukų galeriją, produktų katalogą ir visos kitos paslaugos parašytos paslaugų sąlygose