Skip links

Prekės ženklo kūrimas. Brand’o kūrimas

Prekės ženklo kūrimas (brand’o  kūrimo paslauga)

Kai ieškote kas Jums sugalvos ir padės įgyvendinti visus prekės ženklo kūrimo ir vystymo etapus. Nuo Pavadinimo sugalvojimo iki bendravimo su klientais ir palaikymo

 • Pavadinimo / vardo sugalvojamas
 • Logotipo sukūrimas
 • pakuotės dizainas
 • firminis stilius
 • Įvedimo į rinka strategija
 • Marketingo ir reklamos kampanija
 • Įvaizdžio kūrimas ir formavimas
 • Klientų pritraukimas
 • Interneto svetainės sukūrimas
 • Socialinių tinklų profilių sukūrimas (facebook, linkedIn, youtube, instagram) ir palaikymas

KAINOS

Turime dvi kainas. Viena – jei užsisakote visą komplektą paslaugų. Kita – pavadinimo sugalvojimas kaip atskira paslauga.

Komplektas – jei reikia profesionalių kūrėjų, kurie sukurs prekės ženklą ir išskirtinį logotipą, firminį stilių ir interneto svetainę (ar el. parduotuvę). O gal ir dar daugiau – pakuotės, iškabos, lipdukai, spauda, reklama marketingas. Tai mes su malonumu padėsime sukurti viską. Kai susipažinsime ir viską darysime vienu metu – mintys ateina pačios ir geram pavadinimui.

Kai pavadinimas yra – logotipo, pakuotės, kitų dizaino darbų kaina prasideda nuo 200 Eur.

Užsisakant visą komplektą paslaugų (logo, svetainė)  brand’o kūrimo kaina prasideda nuo 200 Eur.

Atskira paslauga (pavadinimo sukūrimas) be kitų paslaugų – kaina prasideda nuo 1000 Eur PVM

Jei jau turite preliminarias idėjas prekės ženklui  – dar geriau. Tada belieka sukurti logotipą, pakuotes, stilių, svetainę, socialinius tinklus ir t.t. Puiku.  Taip pat galėsime pasikonsultuoti ir išsirinkti geriausią idėją kartu – jei norite pasitarti.

Taip pat turime sukūrę specialų planą:  “Naujo verslo komplektas”  tai ekonomiškas planas pradedančiam verslui – viskas iš vienų rankų (tik be pavadinimo).  Jame yra optimalus kainos, kokybės ir greičio santykis. Bet jei reikia geriau, profesionaliau ir daugiau – tada reikėtų pasikalbėti ir įvertinsime Jūsų norus.

Brando kūrimas (pavadinimo sugalvojimas) kaip atskira paslauga.

Tai itin sudėtinga paslauga. Tiksliau pasakyti tikslią kainą.  Vien dėl to kad kiekvienas žmogus labai individualus ir skonis skiriasi. Mes sukursime mums fainą pavadinimą – O jums tiesiog nepatiks. Taip pat kitas iššūkis su laiku. Jei ieškomas geras pavadinimas – gal sugalvosime iškart. O gal galvosime mėnesį. Mėnesis komandos darbo kainuos labai brangiai. Todėl geriausiai, kad patį pavadinimą arba bent pradines mintis sugalvotumėt patys. Mes kartu galėsime padiskutuoti ir pakonsultuoti ar jis geras ar blogas. Patarti.

 

PaslaugaKomentarasSvarbuKainaNegrąžinamas avansas
Paprastas pavadinimasMes sugalvojame gerus pavadinimus pagal kriterijus.  Tam skiriame apie 2 dienas darbo.

Pateiksime 10 paprastų idėjų ir pateikiame Jums.  Išsirinktą idėją galima patobulinti. Arba bandyti išvestinius pavadinimus.

Prieš tai bus skiriama laiko susipažinimui (Jums svarbus vardai, patinkantys prekės ženklai, svarbus gyvenimo ir verslo principai ir t.t.) Taip pat Bus skiriamas laikas konkurentų ir rinkos analizei.

Pavadinimo sugalvojimas veikia sėkmės mokesčio principu. T.y. Yra avansas ir galutinė kaina. Avansas mokamas iš anksto ir nebus gražinimas, net jei nepatiks nei vienas pavadinimas.  Avansas yra skirtas minimalioms darbo valandoms padengti.

Pilna kaina sumokama jei patiko ir panaudojamas Mūsų sugalvotas pavadinimas arba išvestinis pavadinimas. Pasirašoma sutartis.

1000 Eur500 Eur
Geras

pavadinimas

Mes nuoširdžiai skiriame laiko apie 20 – 50 valandų darbo. Paieškoms, įkvėpinimui, galvojimui. Ir nuoširdžiai stengiamės sugalvoti itin gerą pavadinimą.

Pateiksime 10 paprastų idėjų ir pateikiame Jums.  Viena išsirinktą idėją galima patobulinti. Arba bandyti išvestinius pavadinimus.

Ir tada pagal komentarus bandome sukruti ta vieną tobulą pavadinimą

Prieš tai bus skiriama laiko susipažinimui (Jums svarbus vardai, patinkantys prekės ženklai, svarbus gyvenimo ir verslo principai ir t.t.) Taip pat Bus skiriamas laikas konkurentų ir rinkos analizei.

Pavadinimo sugalvojimas veikia sėkmės mokesčio principu. T.y. Yra avansas ir galutinė kaina. Avansas mokamas iš anksto ir nebus gražinimas, net jei nepatiks nei vienas pavadinimas.  Avansas yra skirtas minimalioms darbo valandoms padengti.

Pilna kaina sumokama jei patiko ir panaudojamas Mūsų sugalvotas pavadinimas arba išvestinis pavadinimas.

Gero pavadinimo kaina gali kainuoti daugiau jei bus rimtesnė idėjų paieška, rimtesnė rinkos analizė. Arba daromi rinkos apklausos, tyrimai, nepriklausomos fokus grupės ir t.t.

5000 Eur+2000 Eur+

P.s. Sutartis apibrėžia sąlygas ir įvairius scenarijus. Todėl sėkmės mokestį verta sumokėti jei planuojate naudoti.

Sudominome?

Susisiekite. Įvertinsime ir patarsime geriausią variantą

El. paštu: info@brands.lt arba Tel.: +370 601 060 41

Kontaktai

Daugiau informacijos: Visos paslaugos

Atsiųskite trumpa žinutę ir el. paštu atsiųsime daugiau informacijos, pavyzdžius, paskaičiavimus ar keletą papildomų klausimų:  Mes suprantame ir saugome Jūsų privatumą. NIEKADA nesiunčiame reklamos. Todėl drąsiai klauskite klausimų.Privatumo politika