Skip links

Kaip veikia interneto puslapių šablonai?

Ką juose galima keisti ir ką koreguoti? Bei kokiomis funkcijomis naudotis

Šablonų galimybės šiek tiek skiriasi, tačiau visi šablonai leidžia labai paprastai keisti visą informaciją. Pasikeisti VISAS nuotraukas, bei pridėti naujų (įterpti į tekstą). Taip pat sukūrti naujų vidinių puslapių, rašyti naujienų straipsnius, koreguoti “meniu” tvarką, bei tvarkyti ir maketuoti tekstus. T.y. visas turinio redagavimo galimybes, daryti atnaujinimus, pildyti ir keisti informaciją.


Profesionalūs šablonai turi žymiai daugiau galimybių ir leidžia daryti beveik viską. (profesionalūs šablonai naudojami su planu PLIUS. Juose galite ne tik koreguoti tekstus, bet netgi keisti fono spalvą, koreguoti menių poziciją, žymiai paprasčiau maketuoti išdėstymą, įterpti įvairias funkcijas (galerijas, besikeičiančias nuotraukas, grafikus, lenteles, socialinių tinklų integracijas, kontaktines formas ir kitokius patogius elementus.

Nemokamų šablonų galimybės

Nemokami šablonai turi savo redagavimo ribas. Tačiau juose galite keisti beveik viską, kas yra svarbiausia. T.y. pakeisti visus tekstus, pagrindines nuotraukas, pridėti informacijos ir kitų elementų. Lentelių ir kitų objektų įterpimas. T.y. Jūs galite valdyti viską, kas Jums yra aktualu, svarbu, kad paskelbtumėte informaciją.

Čia nufotografavom vieną  šablonų (šablonas nr.4) ir kaip jis atrodė visiškai sutvarkius (kiekvienas klientas Juos tvarkėsi pagal savo poreikius, dėjo savo nuotraukas, tekstus ir panašiai. Taigi galite pamatyti, kad nors pagrindinis išdėstymas yra panašus, bet kadangi įdėtos kitos nuotraukos, tekstai, pakeistos spalvos – tai visiški

Profesionalūs šablonai

Nemokamų šablonų didžiausias minusas – jie pakankamai paprasti. šiek tiek “senesni” Be to yra neredaguojamų vietų. Ir dar viską reikia tvarkytis pačiam. To išvengti galima renkantis Optimalų planą. Kai perkame itin aukštos kokybės šabloną ir pritaikome pagal Jūsų poreikius. Profesionalūs šablonai turi išvis neribotas galimybes. Net sunku jas pademonstruoti. Jei norite pamatyti profesionalius šablonus, užklauskite mūsų – ir mes būtinai jas papasakosime ir pademonstruosime ir parodysime, ką padarėme klientams.