Skip links

Optimalus planas. Šablonai su adaptavimu ir sutvarkymu

Profesionalūs interneto puslapio šablonai pritaikomi pagal Jūsų poreikius

Geriausias kainos, greičio ir kokybės santykis norintiems svetainės

Išrenkame labiausiai Jūsų poreikius atitinkanti kokybišką šabloną Jį pritaikome pagal Jūsų poreikius. Suprogramuojame papildomas funkcijas, modulius, sutvarkome išdėstymą, spalvas, pakeičiame nuotraukas ir padarome svetainę patrauklią.

Tai yra puikus sprendimas, kuriems yra svarbus kokybės, kainos ir greičio santykis. Ir nebūtinas visiškai išskirtinis ir unikalus sprendimas, pagal visus norus. Tai leidžia sutaupyti dizainerio ir programuotojo laiko – todėl viskas vyksta greičiau ir už geresnę kainą.

Planas “Optimalus”

Prieš kelis metus paleidome tada visiškai neįtikėtiną projektą – puslapius kūrėme nemokamai. Šiandien siūlome savo neįtikėtinas paslaugas ir toliau. Ir šiandien profesionaliau ir kokybiškiau. Vis daugiau žmonių džiaugiasi mūsų sukurtais nemokamais tinklapiais ir nuoširdžiu, žmogišku aptarnavimu.

Labai svarbus faktorius: Jūsų klientai ir svetainės lankytojai neatskirs ar čia yra profesionalus puslapis ar vienas iš mūsų panaudotų ir adaptuotų profesionalių šablonų (Bent jau didžioji dauguma). Visi „PROFESIONALŪS“ šablonai yra modernūs, patrauklūs, su inovatyviu ir patraukliu dizainu, su daugybę spalvų, išdėstymų ir paveikslėlių pasirinkimų. Pagal Jūsų įmonės firminį stilių. Tai yra puikus būdas už gerokai mažesnę kainą susikurti labai gerą ir vizualiai labai patrauklią interneto svetainę. Kurią mūsų profesionalai pritaikys pagal Jūsų poreikius.

Optimalus kainos, greičio ir kokybės santykis

Jeigu svetainę kursit pirmą kartą, mielai Jums padėsime ir viską paaiškinsime paprastai, aiškiai, žmonių kalba, be jokių paslaptingų žodžių.

Pasitarkite su mūsų kompanijos ekspertais. Surasime sprendimą pagal Jūsų biudžetą.

Jei Jums svarbiausias kainos ir kokybės santykis – tai planas “PLIUS” kaip tik Jums. Gaunate gražią, patrauklią, modernią ir kokybišką svetainę už labai gerą kainą. Netgi svetainės dizainas bus pritaikytas pagal Jūsų poreikius, bei modifikuotas Jums. Niekas, be IT srities profesionalų neatskirs ar svetainė profesionali ar sukurta pagal gerą šabloną.

Kokybiški, modernūs ir patrauklūs šablonai
Optimalus kainos, kokybės ir greičio santykis
Modifikacijos ir adaptacijos pagal poreikius
Garantinė priežiūra ir aptarnavimas
Bazinis GOOGLE SEO paketas ir galimybė tobulėti.
Klientai nemato skirtumo nuo profesionalaus
Itin plačios galimybės ir naudingos funkcijos

Projekto valdymu rūpinsis projektų vadovas
Garantinė priežiūra ir aptarnavimas
Galimybė suprogramuoti papildomas funkcijas
Galimybė įdiegti papildomus modulius.
Galime padėti administruoti
Galime pasirūpinti tekstų sukūrimu ir vertimais

Specialiai Jums parenkame tinkantį šabloną. Profesionalūs šablonai yra sukurti taip, kad yra beveik neribotos redagavimo galimybės. Todėl visos spalvos, nuotraukos, blokai yra pritaikomi prie Jūsų poreikių. Jums belieką įsikelti savo informaciją ir naudotis.

Sudominome?

Susisiekite. Įvertinsime ir patarsime geriausią variantą

El. paštu: info@brands.lt arba Tel.: +370 601 060 41

Kontaktai

Daugiau informacijos: Visos paslaugos

Atsiųskite trumpa žinutę ir el. paštu atsiųsime daugiau informacijos, pavyzdžius, paskaičiavimus ar keletą papildomų klausimų:

    Mes suprantame ir saugome Jūsų privatumą. NIEKADA nesiunčiame reklamos. Todėl drąsiai klauskite klausimų. Privatumo politikoje paaiškinta, kaip saugome duomenis.