Skip links

El. parduotuvių (eshop) kūrimo kainos

Kiek kainuoja el. parduotuvės sukūrimas?

Eshop kaina priklauso nuo sistemos, ant kurios bus kuriama parduotuvė,  ir nuo sudėtingumo. Kuo daugiau bus funkcijų, modulių, sujungimų ir automatizacijų ir programuotojui ir dizaineriui reikės visko suprogramuoti, sukurti, sukonfigūruoti ir pajungti – tuo brangiau kainuos.

Bet el. parduotuvė turi veikti patogiai ir veiksmingai. Kad žmonės norėtų joje pirkti. Mes kuriant svetainę visada įvertiname įvairius būtinus elementus kurie privalo būti el. komercijos projekte:  mokėjimo sistemos, kurjeriai, patvirtinimo laiškai, sąskaitų faktūrų išrašymas, užsakymų valdymas,  kainodara, pristatymo kainodara, buhalterija, likučių valdymas, saugumas nuo įsilaužimų, (nes vistiek yra pinigai), tinkamas serverio sukonfigūravimas, slapukų ir privatumo politika, marketingo moduliai ir t.t.

Tačiau nuo jūsų poreikių ir Jūsų įmonės/verslo specifikos, parduodamų produktų kiekio ir specifikos, informacijos – reikia tinkamai pasirinkti sistemą. Nes nuo to priklausys ir kaina ir ar vėliau nereikės visko perdaryti nuo nulio.

Visos el. parduotuvės pritaikytos mobiliesiems įrenginiams

El. parduotuvės sukūrimas ant wordpress turinio valdymo sistemos

Tai populiariausia sistema, tačiau tinkamiausia svetainėms. Įmanoma padaryti paprastą el. parduotuvę. Nors ji puikiai gali susidoroti su pagrindiniu eshop funkcionalumu, tačiau jei ateityje reikės diegti rimtesnes funkcijas ar pradėsite prekiauti didesniu kiekių prekių, daugiau visokių kombinacijų ir t.t tai ši sistema gali būti nebetinkama („nepavežti“ ). Taip pat gali kilti niuansų ir daug vargo norint teisingai sujungti su CRM/ERP sistemomis, išoriniais tiekėjais. Tačiau jei prekiaujate nedideliu kiekių prekių ir viskas nesudėtinga, o aprašymus sukelsite rankomis – tai sistema labai tinka ir dėl savo paprastumo daug kas nori būtent šios  sistemos

Rekomenduojame: verta rinktis jei prekių nedaug  ir planuose nebus didelių prekių pasikeitimų, ar nebūtini automatiškai sujungti su CRM sistemomis.

Dizainas šablono pagrindu

Nuo 2 000 €

+pvm

Unikalus/profesionalus dizainas

Nuo 3 000 €

+pvm

Interneto svetainės sukūrimas su eshop sistemos (opencart, prestashop)

Techniškai jau gaunate tam paruoštą sistemą ir gerą sprendimą. Tai optimalus kainos / kokybės santykis. Rekomenduojame vidutinio dydžio eshop, kurie nenori prarasti funkcionalumo ir turėti visas galimybes augti, tačiau dar nepriaugo prie didžiausių sistemų ( magento ar unikalaus sprendimo.) ar nereikalingi labai rimti automatizuoti sprendimai ar unikalios funkcijos

Dizainas šablono pagrindu

Nuo 3 500 €

+pvm

Unikalus/profesionalus dizainas

Nuo 4 500 €

+pvm

Magento. Viena geriausių turinio valdymo sistemų, skirtų el. parduotuvėm. Ant šios sistemos renkasi kurti visi didžiausi Lietuvos ir net pasaulio prekybininkai. Tačiau jos programavimo darbai ir moduliai kainuoja nemažai, todėl dažniausiai diegam rimtesniems projektams arba turintiems didelę viziją smarkiai augti. Techniškai vienas geriausiu sprendimų, bet jau brangesnis. Nurodyta kaina yra tik bazinė. Tačiau bazinės versijos beveik niekada neužtenka.

Dizainas šablono pagrindu

Nuo 4 500 €

+pvm

Unikalus/profesionalus dizainas

Nuo 5 500 €

+pvm

Unikali sistema. Jei prekių daug ( 100K – 10 mln.)  ir/arba reikalingas unikalus funkcionalumas. Saugumas, greitis, patikimumas ir įvaizdis. Visos didžiosios el. parduotuvės turi unikalų sprendimą. Tai geras sprendimas – profesionalams. Kai reikia labai rimto projekto arba unikalaus sprendimo ir žinote ko norite.

Unikalus/profesionalus dizainas

Nuo 10 000 €

+pvm

Sužinokite kainą Jūsų el. parduotuvei

Mes pasiruošę pakonsultuoti ir paskaičiuoti preliminarią kainą Jūsų projektui.

Kiekviena el. parduotuvė yra skirtinga ir turi daug kintamųjų dalių. Mes galime tiksliau paskaičiuoti kiek kainuotų  sukurti Jums pritaikytą el. komercijos projektą, pagal Jūsų poreikius. Kreipkitės su savo vizija, mintimis, idėjomis, pavyzdžiais ir mes pasiūlysime optimaliausią kainos ir kokybės santykį ir rekomenduosime, kuri sistema Jums geriausiai tinka.