Skip links

El. parduotuvių kūrimas (eshop)

Elektroninių parduotuvių (eshop) kūrimas

Geriausias sprendimas kuriant el. parduotuvę: viską profesionaliai sukursime, sutvarkysime ir padėsime prižiūrėti ir tobulinti. 

Visapusiškai kokybiškas, profesionalus ir patikimas elektroninių parduotuvių kūrimas, vystymas, plėtra, aptarnavimas ir priežiūra. Kurdami el. komercijos projektus pritaikome daugelį metų kauptą patirtį dirbant su įvairaus dydžio interneto projektais, verslo ir marketingo žinias, bei naujausias technologijas ir dizaino sprendimus.

Skirtingi variantai: Galime kurti su šablonais – bus šiek tiek pigiau. Arba sukurti unikalų/profesionalų dizainą – kai reikia labai gerai ir kokybiškai.

Kurdami el. parduotuves naudojame tiek unikalius programavimo sprendimus, kuriuos daug metų tobulino mūsų programuotojai, tiek ir atviro kodo bei populiariausiomis pasaulyje turinio valdymo sistemas, tokias kaip prestashop, magento, wordpress woocommerce, opencart, osCommerce, Drupal ir kitas. Viską sujungiame su socialiniais tinklais. Pasirūpiname sujungimais, automatizacija, saugumu ir kitais niuansais. Galime pasirūpinti vertimais, tekstų kūrimu, reklama ir kitais darbais.

Pagalba. Jei jau mokate naudotis el. prekyba – puiku. Bus lengviau. Bet jei nieko nesuprantate – viską patarsime, pakonsultuosime ir viską padarysime už jus. O vėliau galėsime pravesti mokymus kaip viską valdyti (net ir susitikus gyvai) ar susitarti dėl priežiūros ir administravimo. Bei tobulinimo.

Sužinokite daugiau.  Palikite kontaktus ir mes susisieksime konsultacijai.

  El. parduotuvių kūrimas

  Susikursime profesionalią, aukšto lygio el. parduotuvę (eshop) pagal visus Jūsų poreikius

  Esame ne tik programuotojai, o interneto reklamos agentūra. Todėl didžiausias mūsų privalumas jog turime ir profesionalių dizainerių, verslo ir marketingo specialistų ir netgi tekstų kūrėjų. Todėl sukursime techniškai tvarkingą el. parduotuvę, su moderniu ir itin patraukliu dizainu, kuris yra veiksmingas ir skatina pardavimus. Juk visos elektroninės parduotuvės tikslas yra parduoti. Ir mes tai puikiai žinome ir tobuliname daug metų

  Dėmesys detalėms – tai padaro projektą užbaigtą ir sudaro gerą įspūdi klientų akyse. Fokusuojamės net į mažiausius elementus ir ikonėles, ar teksto išdėstymą. Tai irgi yra svarbu. Žinome visus niuansus, kas yra veiksminga ir ko reikės verslui rytoj.

  Norime tapti Jūsų ilgalaikiais partneriais. Norime ne tik sukurti, bet ir vystyti ir plėsti kartu. Todėl negalime sau leisti padaryti šiaip sau. O tik gerai ir profesionaliai – kad Jūsų verslas plėstųsi ir augtų. Abipusė ilgalaikė nauda, bei lojalumas – tai tikrai vertinga savybė

  Geriau nei nuoma ar sistemos. Mes kokybiškai ir iki galo sukursime ir sutvarkysime viską taip, kad būtų galima prekiauti iškart. Nereikės pačiam tvarkyti ar valdyti visokių nustatymų. Tobulinti nuotraukas ar elementus. O  Pagalba bus visada pasiekiama – su Jumis dirbs Jūsų projektų vadovas, kuris dirbs tol kol viską paleisime. O vėliau irgi bendraus – jei reikės pagalbos ateityje tobulinant ar prižiūrint.

  El. parduotuvių kainos

  Arba paršykite į info@brands.lt arba +37060106041

  Naujienlaiškių sistemų integracijos

  Marketingas ir reklama – neatsiejama el. verslo dalis. O el.prekyba ypač. Todėl siūlome sujungti Jūsų el. parduotuvę su įvairiomis naujienlaiškių sistemomis: Mailer, Omnisend, mailerlite, sender, mailchimp, sendinblue ir kitomis

  Microsoft dynamics (Navision, axapta)

  Turime patirties sujungiant su didžiausia ir populiariausia Verslo valdymų sistemų. Automatizuoti sprendimai, visapusiškas el.parduotuvės valdymas per NAV. Tiesioginiai saugūs VPN sujungimai.

  API integracijos ir sujungimai

  El. parduotuvės turinčios daugiau prekių ir kai informacija nuolat atsinaujina yra automatizuojamos. Dažniausiai per API sujungiamos su kitomis sistemomis: buhalterinėmis sistemomis, sandėlių valdymo sistemomis, CRM/ERP sistemomis arba tiesiogiai jungiamasi su tiekėjais ir taip valdomas prekių sąrašas, likučiai ir kita svarbi informacija

  Chat pokalbių modulis/įskiepis ir chatbot

  Visi ieško kaip patogiai bendrauti ir greitai aptarnauti klientus. Šiuo metu labai populiarėja chat pokalbių moduliai, kurių pagalba galima tiesiogiai bendrauti su klientu. Ar tai būtų specialus įskiepis ar netgi facebook messenger – tai galima įdiegti ir jūsų El. parduotuvėje. Tačiau tai rekomenduojama tik tada – jei nuolat bus žmogus, kuris nuolat bendraus su klientais. Tiesa – dabar atsiranda vadinamų chat botų (robotų) kurie žmogiškai atsakinėja į jūsų klausimus, nors yra tik robotai. Bet tai jau rimtesnis sprendimas. Bet apie tai galime pasikalbėti kuriant eshop Jums.

  Sėkmingai elektroninei parduotuvei reikia daugybės funkcijų, kurias pritaikysime ir Jūsų svetainėje

  EL. PARDUOTUVĖS DIZAINAS

  Itin aukštos kokybės, profesionalūs, modernūs, patrauklūs ir pardavimus skatinantys dizainai kiekvienam verslo tipui. Pagal visus jūsų poreikius.

  Yra buvę, kad mygtuko spalvos ir pozicijos pakeitimas padidino pardavimus du kartus

  PROGRAMAVIMAS

  Techniškai tvarkingas, pagal visus standartus ir pasaulines taisykles sukurtas programinis kodas, gali užtikrinti kokybišką veikimą, greitį ir saugumą, bei malonią klientų patirtį apsiperkant pas Jus. Kokybiškai atlikti programavimo darbai garantuoją nenutrūkstamą ir sklandų veikimą, atsparumą įsilaužimams ir virusams, bei problemų išvengimą.

  MARKETINGAS IR REKLAMA

  Svarbi el. komercijos projekto dalis – marketingas. Įdiegiame visas būtinas priemones ir funkcijas verslui plėtoti ir palaikyti ryši su klientais. Naujienlaiškiai, socialinių tinklų integracija, klientų aptarnavimas, akcijų zonos, nuolaidų kuponai ir daugelis kitų

  Sudominome?

  Susisiekite. Įvertinsime ir patarsime geriausią variantą

  El. paštu: info@brands.lt arba Tel.: +370 601 060 41

  Kontaktai

  Daugiau informacijos: Visos paslaugos

  Atsiųskite trumpa žinutę ir el. paštu atsiųsime daugiau informacijos, pavyzdžius, paskaičiavimus ar keletą papildomų klausimų:

   Mes suprantame ir saugome Jūsų privatumą. NIEKADA nesiunčiame reklamos. Todėl drąsiai klauskite klausimų. Privatumo politikoje paaiškinta, kaip saugome duomenis.