Skip links

WordPress mokymai / kursai / akademija

Mokymai naudotis Turinio valdymo sistema (TVS) – WORDPRESS.

Turime Trijų tipų mokymus/pamokas

 1. administravimo/valdymo pamokos turintiems svetaines (pvz.: kai įmonėje atsiranda nauja administratorė ar pasikeičia darbuotojai ir reikia išmokyti valdyti esamą svetinę. Ar Turite svetainę, o Seni Jūsų IT specialistai nieko neaiškina ir Jums sunku tai padaryti.
 2. WordPress akademija – interneto svetaines/puslapių mokymai (kursai). Beveik be programavimo žinių. Jei norite išmokti kurti interneto svetaines. Susikurti savo svajonių svetainę, o gal siūlyti klientams paslaugas ir iš to užsidirbti. O vėliau atsidaryti ir savo agentūrą. Išmokysime beveik nuo nulio ne tik kaip sukurti interneto svetaines, bet kaip rasti klientų, kaip reklamuotis, kaip augti, kaip tobulėti.  Kur rasti resursų, kaip viską daryti greitai. Kaip išvengti Apgavysčių.
 3. WordPress marketingas / svetainės populiarinimas ir SEO (optimizavimas) – kai esate pažengęs vartotojas ir norite pradėti reklamuoti svetainę, sulaukti daugiau klientų srauto, optimizuoti procesus, tobulinti UX/UI Pakilti google pozicijose, siųsti naujienlaiškius ir t.t. Gal būt net norite uždirbti iš svetainės bet trūksta žinių ir įgūdžių. Taip pat įvairių išorinių įrankių/paslaugų integravimas į svetainę.

Visi Mokymai gali vykti tiek ONLINE tiek GYVAI SUSITIKUS. (Ofise pas mus, Ofise/name pas Jus ar net kur Kavinėje). 

Svetainių administravimo ir priežiūros kursai

Galime išmokyti Jus naudotis, valdyti ir administruoti WordPress Turinio valdymo sistema. Pagrindinės paslaugos:

Jei turite svetainę/interneto puslapį su wordpress turinio valdymo sistema. Gal būt turite nuo seniau, gal susikūrėte pas mus. Mes Jus galime išmokyti valdyti, administruoti, prižiūrėti, tobulinti.

Taip pat esant poreikiui galime pamokyti Marketingo įrankių, kur gauti įvairių resursų (nuotraukų, ikonėlių, išdėstymo idėjų. Taip pat kaip padaryti kad svetainė būtų populiari, gerai randama Google paieškoje

Pagrindinės pamokos:

 • WordPress administravimo ir priežiūros pamokos
 • WordPress tekstų koregavimas ir rašymas
 • Patrauklus dizainas ir išdėliojimas
 • Nuotraukų įkėlimas
 • Blogo (naujienų) rašymas
 • Produktų ar paslaugų įkėlimas
 • Woocommerce pamokos
 • Lankytojų analizė, Google analytics, elegesio analizė ir tobulinimas pagal tai.
 • Optimizavimas Google
 • Svetainės reklamavimas ir makretingas
 • Ir t.t.

WORDPRESS AKADEMIJA / wordpress mokymai / Kursai

Glaustai ir koncentruotai išdėstysime visas savo žinias ir patirtį, kurią sukaupėm per 10 metų. Išmokysime Kurti interneto puslapius, kuriems beveik nereikia Jokių programavimo žinių (minimalių reikės, bet tai išmokysime). Praėję šias pamokas galėsite ne tik susikurti ir profesionaliai tobulinti savo, Jūsų vadovo ar draugų interneto  svetainę – bet ir pradėti savo Interneto svetainių kūrimo verslą.

Verslas be kapitalo / verslas nuo nulio – Praėję šiuos kursus galėsite pradėti savo paslaugų verslą su minimaliais resursais. Išmokysime ne tik kaip teisingai vykdyti visas paslaugas, bet galėsime duoti patarimų ir dėl verslo pradžios, apskaitos klausimų ar netgi susitarti dėl pagalbos pradžioje.

MOKYMŲ PROGRAMA:

Įžanga ir apžvalga. Trumpai papasakosime apie visą situaciją, verslo pliusus, minusus, iššūkius. Ko reikės, su kokiais iššūkiais susidursite, kaip teisingai viską daryti. Taip pat apžvelgsime visų turinio valdymo ir wordpress subtilybes, pasaulines tendencijas, naujienas. Įstatymus. Techninius reikalavimus ir kokių žinių ir įgūdžių reikės. Taip pat kas yra geras/blogas dizainas. Viską iliustruosime pavyzdžiais.

Istorija ir pagrindai

Šiek tiek apšnekėsime istorija, kad suprasti esminius principus ir kaip viskas veikia. Kodėl veikia taip ar kitaip. Kas valdo internetą, kaip veikia įstatymai ar kontroliuojamos institucijos

 

Principai

Techninis veikimas, kaip turėtų būti, kas bus ateityje, kaip viską padaryti kad būtų kokybiškai ir saugiai. Kas yra reikalinga kiekvienam klientui, o Kas yra papildomos paslaugos. Kaip padaryti gerą dizainą, kokybišką programinį kodą ir kas yra patogi turinio valdymo sistema ir visi kiti interneto puslapių veikimo principai.

Struktūra ir svetainės medis. Logika

Kas yra svetainės medis, teisinga svetianės struktūra. Meniu, puslapiai, sub-puslapiai, kas yra antraštė, kas yra poraštė ir kaip turi būti sukurta svetainės struktūra. Headings (antraštės). Tėviniai puslapiai. Matomi nematomi puslapiai. Architektūra ir logika.

 

Dizaino tendencijos

Aptarsime kas yra geras ir blogas dizainas. Aptarsime ateities tendencijas ir duosime resursus, kur semtis įkvėpimo, kaip stebėti naujienas ir kaip mokytis iš geriausių. Bei kaip būti geresniu už kitus. Be to kas yra “intuityvus dizainas”

Domeno pirkimas/registravimas. Nukreipimai į serverį. Serverio tipai, techninis paruošimas. WordPress įdiegimas į serverį ir visi kiti techniniai niuansai. Taip pat subtilybės paleidžiant puslapį. Taip pat aptarsime kur geriausia/patogiausia pirkti serverį.  Kaip viską sukonfiguruoti. El.pašto dėžutės. Ir kiti niuansai

WordPress

Išmoksite įdiegti, sukonfigūruoti ir profesionaliai valdyti wordpress turinio valdymo sistemą. Ją paruošti darbui, įdiegti šablonus, modulius. Optimizuoti, tvarkyti ir esant reikalui kaip programuoti ir t.t. Apsaugoti nuo įsilaužimų ir virusų. Tapsite wordpress profesionalu ir kūrėju.

WooCommerce

Išmoksite woocommerce pagrindus, kad galėtumėte kurti el.parduotuves su wordpress platforma. Prekių įkėlimas, kainos likučių valdymas, sujungimai su sistemomis, mokėjimo sistemos (pvz paysera, opay ir kitų, paypal) pajungimas, kurjerių įdiegimas ir t.t.

Adobe, Figma, Sketch, pixlr Programos

Norint, kad svetainė būtų graži, reikia turėti šiokius tokius pagrindus darbui su grafikos dizaino programomis pvz adobe photoshop. Kad galėtumėte sukurti norimas nuotraukas ar jas regdaguoti, apdirbti. Susikurti įkonėles, tinkamo dydžio grafinius elementus.

Programavimo įžanga (PHP, HTML, CSS, MySQL)

Pasimokysime programavimo pagrindų, tokių kaip:  PHP, HTML ir CSS ar MySQL, kad galėtumėte pakoreguoti tam tikrus elementus ar klaidas. bei susikurti norimus elementus, kur neleidžia konfiguratoriai ar funkcionalumas. Profesionalūs puslapių kūrėjai tuo ir skiriasi, kad gali susikurti modulius/elementus nuo nulio ir adaptuoti Juos wordpress platformai.

Wordpress dizainas valdomas per dizaino šablonus. Juos galima kurti nuo nulio (su grafinio dizaino programomis), vėliau sukarpant ir suprogramuojat. Arba naudojant interneto bankuose esančius resursus ir naudojant jau paruoštus universalius šablonus Juos konfigūruojant per valdymo redaktorių.

Išmoksime pagrindus kaip viskas veikia ir kaip viską daryti visais būdais. Pasirinksite būdą, kuris Jums įdomiausias ir koncentruosimės į tai. Kaip sukūrti patrauklią svetainę kiekvienu būdų ir kaip viską teisingai padaryti. Taip pat kur semtis idėjų, įkvėpimo. Kur gauti ar pirkti resursų. Papildinių ir pan.

Sužinosite pagrindus kaip veikia ir kaip kuriami moduliai ir įskiepiai wordpress platformoje. Kaip įdiegti modulius ir papildomą funkcionalumą į Jūsų sistemą. Kaip juos susikurti nuo nulio. Taip pat pasidalinsime resursais, kur galima rasti mokamų ar nemokamų modulių. Ir kaip Juos naudoti savo veikloje. Taip pat duosime reikalingiausių modulių sąrašą ir aptarsime visų Jų naudas, pliusus, minusus. Taip pat kaip viską atnaujinti, prižiūrėti, pritaikyti kiekvieno kliento poreikiams.

Su Jumis pasidalinsime per visą laiką atrinktais resursais ir bankais, kur gauti visokius dalykus skirtus svetainėms:

Šablonų resursai

Su Jumis pasidalinsime savo turimais nemokamais ir mokamais šablonų resursais. Patirtimi kaip sekasi dirbti su įvairaus tipo šablonais. Patys galėsite pamėginti ir Juos patestuoti. Tai, ką mes mėginome ir kaupėme daug metų Jūs gausite iškart. Atrinktus, ištestuotus ir patrauklius. Taip galėsite išvengti daug klaidų ir iškart dirbti su geriausiais resursais taip sutaupant daug laiko/pinigų ir išvengiant daug klaidų.

Nuotraukų resursai

Nuotraukos ir paveikslėliai sudaro didelį dalį bendro vaizdo. Išmoksite ne tik kaip juos teisingai naudoti ar kaip apdirbti. Bet iš kur gauti legalių nuotraukų. Kaip atrinkti ir surasti tinkamas nuotraukas kiekvienam projektui. Kaip nenaudoti nuvalkiotų nuotraukų. Kaip formuoti nuotaiką ir kokybės jausmą tinklapyje. Duosime visus sukauptus fotobankų adresus, kurie yra geriausi. Kur rasti nemokamų legalių nuotraukų. Geros kokybės. nuotraukos. Taip pat kur verta pirkti ir kaip viską padaryti, kad už nuotraukas nereikėtų mokėti pačiam, o sumokėtų klientai.

Grafiniai ir dizaino elementai. Ikonėlės.

Pamokysime kaip nusipiešti/susikurti įvairius grafinius dizaino elementus, simbolius,  ikonėles patiems. Taip pat kur galima gauti įvairų grafinių elementų ir iš kur jų atsisiųsti. Pasidalinsime įvairių grafinių resursų šaltiniais iš kurių galėsite siųstis elementus ar ikonėles savo projektams.

Šriftai

Šriftai ir jų naudojimas. Pasidalinsime resursais iš kur gauti gerų, kokybiškų, legalių šriftų resursais. Iš kur atsisiųsti legalių ar iš kur pirkti mokamų šriftų rimtesniems projektams. Pasidalinsime geriausias šriftų pavyzdžiais.

Taip pat pasidalinsime šriftų derinimo resursais (šriftų derinimo įdėjomis) ir teorija, kaip padaryti patrauklius šriftus. Kaip derinti antraštes su pagrindiniu tekstu. Pamokysime teorijos apie šriftų tarpus, baltą erdvę.

Video

Pamokysime apie video filmukų integraciją svetainėje kaip filmukus arba kaip foną. Kaip tai padaryti, kur talpinti, kaip viskas veikia ir t.t.

Paleidus svetainę atsiranda poreikis svetainę reklamuoti. Kad pradėtų lankytis klientai. Tai išmoksime kaip tai padaryti

SEO (optimizavimas googe paieškai)

Išmoksime pagrindus ir duosime tolimesnius resursus, kaip toliau tobulinti šias žinias.  Kaip teisingai ir kokybiškai optimizuoti svetainę Google paieškoje, kaip viskas veikia, kaip pasiekti gerų rezultatų ir daug kitų naudingų patarimų, kad svetainės būtų patrauklios klientams.

Marketingas ir reklama

Kaip svetaine reklamuoti, kaip pritraukti potencialių klientų ir kaip dirbti su svetaine. Kaip pritraukti ir išlaikyti Lojalius klientus. Kaip automatizuoti tam tikrus procesus ir kaip padaryti tikrai gerą ir populiarią svetainę.

Išmoksite tokių įgūdžių pagrindų arba teorijos:

 • Google ads (adwords)
 • Socialiniai tinklai. Facebook, instagram, LinkedIn, Youtube, Pinterest ir kiti. Puslapiai, sponsored įrašai, reklama juose ir t.t.
 • Naujienlaiškiai ir Jų siuntimas ir subtilybės
 • Reklama internete ir digital marketingas
 • Klientų Lojalumo skatinimas
 • Nuolaidos, dovanų kuponai
 • Bendradarbiavimas su influenceriais ar žvaigždėmis
 • Koloboracijos su kitais tinklapiais
 • Kita.

Praėjus teoriją – viską galėsite išmėginti praktiškai. Patys viską turėsite padaryti nuo nulio ir sukūrti svetainę. Nes tik atlikti praktiškai darbai užsifiksuos ir duos naudos. Dirbti galėsite netgi su tikrais projektais ir tikrais klientų užsakymais.

Profesionali priežiūra

Jus prižiūrės ir padės bei vertins profesionalai. Aukščiausio lygio specialistai, kurie pagelbės bet kuriame etape. Taip gausite neįkainojamų žinių ir praktinės patirties ir patarimų, kas kodėl ir kaip tai veikia ir kodėl taip ar kitaip darome. Taip pat suprasite kaip mąstome mes ir kaip planuojame ir organizuojame darbus. Ir kiek viskas užtrunka

Tikri klientų užsakymai ir projektai

Yra galimybė viską daryti su tikrais projektais ir tikrais užsakymais. Taip galėsite pamatyti ką sako klientai ir kaip tai įgyvendinti. Tai dažnai labai skiriasi ir kliento žodžius reikia paversti techniniais darbais. Kadangi Bus priežiūra – bijoti nereikia. Užstrigus – visada padėsime

Kliento supratimas

Svarbus sugebėjimas suprasti klientą, Jo mintis, norus, viziją ir tai paversti realiais projektais. Klientai būna labai skirtingų tipų ir dalis Jų net nesupranta kaip veikia interneto puslapiai arba ko jie patys nori. Išmokysime kaip suprasti klientą. Kaip atspėti kliento lygi, kaip suprasti jo norus, kas jam patinka ir ko reikia. Kaip užtikrinti darbų eiga ir kaip užtikrinti tinkamą komunikaciją, kad projektas sėkmingai užsibaigtų.

Analizė ir architektūra

Išmoksite kaip analizuoti ir įvertinti kliento pateikta informaciją ar kaip interpretuoti posakius ir faktus. Kaip teisingai suformuoti techninį projektą ar teisingai įgyvendinti kliento užsakymą. Kaip tinkamai sukurti interneto svetainės architektūra. Bei kaip užtikrinti, kad klientas pavirintų projektą ir sumokėtų už užsakymą.

Visi užbaigę kursus gaus tai pažyminti sertifikatą. Kurį galės panaudoti prie CV (gyvenimo aprašymo). Kuriame bus pažymima jo turimos žinios.

Praktika

Norintys – galės pasisemti normalios praktikos dirbant su mūsų projektais. Taip užtvirtintumėte žinias ir suprastumėte skirtingus iššūkius dirbant su skirtingais klientais. Praktikuotis galėsite tiek laiko – kiek tik norėsite.

Karjera

Jei praktika Jums seksis puikiai, yra nemažai šansų, kad pasiūlysime Jums likti dirbti mūsų įmonėje ir prisidėti prie komandos. Žinoma – čia jau viskas ateityje.

Kaip vyksta KURSAI?

Mokymai vyksta individualiai Jums. Abiems tinkamu laiku. Geriausia susitikus ir sėdint prie vieno stalo, bet viską padaryti įmanoma ir nuotolinių būdu (taip kaip patogiau Jums).

Mes esame interneto svetainių kūrėjai puslapių kūrimas yra pagrindinė mūsų veikla. Mes nedėstome sausos teorijos, o visus mokymus labiau koncentruojame į realybe ir praktiką (kaip ir mokantis vairuoti – praktika yra svarbiau). Išmokysime realių situacijų, tikroms interneto svetainėms ir kaip viską padaryti, kad svetainė būtų šiuolaikišką ir moderni (ko reikia šiandien, o ne vakar ar tuo labiau 5 metai atgal. Įskaitant socialinių tinklų įtaką ir t.t. ). Aišku bedarant praktiškai bus ir teorijos arba paaiškinimai kas ir kodėl ir kaip turi būti.

Mokymų programa

Taip pat galime lengvai ir greitai adaptuoti mokymų programą, pagal Jūsų norus, patirtį ir jau turimus sugebėjimus. pvz: su teorija susipažinti tik paviršutiniškai per 15 min ir sėsti prie realių praktinių darbų arba labiau koncentruotis į marketingą ar tobulinimą ir priežiūrą.

Galime besimokydami pradėti kurti Jūsų norimą turėti interneto svetainę(Jūsų verslui, hobiui ar draugams/darbovietėj ar pan). T.y pradėti dirbti su realiu Jūsų pačių projektu ir taip jau netgi turėsite tam tikrus pagrindus, kuriuos beliks tęsti. Tai taip gaunasi kad už tą pačia kursų kainą gaunate ir savo svetainės pagrindus.

Reziumuojant: gausite  įgūdžių kuriuos įmanoma panaudoti gyvenime ir žinių rinkinį kaip reikia viską padaryti. Atiduodame visą komplektą žinių ir patirties.

Mokymų kainos

Administravimo mokymai

Nuo 50 €

 • Mokymai skirti klientams, kurie kūrė svetainę pas mus
 • Mokymų trukmė: 1-2 valandos.
 • Minimalūs mokymai norintiems išmokti arba pakartotinai priminti tam tikrus svetainės valdymo niuansus
 • Kaina BE PVM
 • Svarbu! Eshop (woocommerce) turinčių svetainių mokymų programos nėra ir administruoti nemokome.
Administravimo mokymai

Nuo 250 €

 • Mokymai skirti klientams, kurie jau turi svetainę, bet kūrė “kitoje įmonėje”
 • Mokymų trukmė: 1-2 valandos.
 • Reikės laiko analizei (kad žinotumėm, kas padaryta pas Jus)
 • Minimalūs mokymai norintiems išmokti arba pakartotinai priminti tam tikrus svetainės valdymo niuansus
 • Kaina BE PVM
 • Svarbu! Eshop (woocommerce) turinčių svetainių mokymų programos nėra ir administruoti nemokome.
Wordpress kūrimo kursai (akademija)

330 €

 • Išsamus mokymai pradedantiems / norintiems išmokti
 • Mokymų trukmė: 1 – 2 dienos / (8 – 16 valandų). Priklauso nuo jūsų lygio ir imlumo.
 • Mokymų programą galime adaptuoti pagal Jūsų norus ir turimas žinias
 • Duosime visus resursus ir kur visko ieškoti.
 • Praktiką galime atlikti ant jūsų norimos/kuriamos interneto svetainės
 • Kaina Be PVM
Wordpress Marketingas

nuo 450 €

 • Šių kursų metu išmoksite reklamuoti ir populiarinti interneto svetainę.
 • Šie kursai skirti pažengusiems interneto svetainės turėtojams, kūrėjams, tačiau dar nemokantiems reklamuoti, populiarinti svetainės ir
  marketingo principų.
 • SEO pagrindai ir žinios
 • Socialiniai tinklai ir darbas su media
 • Naujienlaiškiai
 • Google Ads (adwords)
 • Sponsored posts
 • Analytics, goals ir t.t.
 • Kaina BE PVM