Skip links

Juridinė info

Informacija svetainės lankytojams ir klientams

Pristatymas, garantinis aptarnavimas ir grąžinimo taisyklės

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas nereikalingas, nes daugumą mūsų prekių yra virtualios ir gali būti atsiunčiamos internetu. Sumokėjus už prekes Jums elektroniniu paštu atsiųsime nuorodą iš kurios galėsite atsisiųsti prekes arba naudotis nusipirktu šablonu.

Prekių grąžinimas

www.brands.lt prekiauja trečiųjų šalių gamintais virtualiais produktais iš įvairių pasaulio šalių. Kurių sugrąžinti neįmanomą ir juos galima lengvai nukopijuoti (dizaino šablonas, programinis kodas ar kiti elementai). Todėl pačių prekių (šablonų) grąžinimas nėra įmanomas.

Taip pat adresas (domenas) ir serveris yra nuperkamas iškart metams į priekį, tai irgi nėra grąžinama paslauga.

Susidūrus su technine bėda, nekokybišku produktu ar kita bėda galima kreiptis tiesiogiai į autorių, pardavimų puslapį arba www.brands.lt komandą ir Jums bus suteiktos konsultacijos, instrukcijos ar pataisyta bėda arba surastas kitas kompromisinis variantas.

Būna, kad bėda iš tikro yra ir ji negali būti pataisyta. Tada yra įmanoma procedūra, kai Jūsų pinigai bus dalinai grąžinti. Tačiau kiekvienoje šalyje galioja skirtingi įstatymai ir tai gali užtrukti. Mūsų komanda maksimaliai stengiasi siūlyti tik patikrintus šablonus, kurie yra tikrai geri ir neiškils bėdų juos naudojant. (todėl prieš tai gerai būtų pasitarti su komanda ar šablonai atitiks Jūsų pageidavimus)

Dažniausiai komunikacija su autoriumi vyksta anglų kalba. brands.lt komanda prireikus padės Jums.

Kada galioja dalinė kompensacija:

 • Jei negavote pačio produkto, jo nepavyksta atsisiųsti ar atsidaryti dėl techninių kliūčių. (Neskaitant atveju, kai pirkėjas neturi sugebėjimų, žinių, tinkamos programinės įrangos, kuri buvo aprašyta produkto aprašyme.)
 • Jei produkto aprašymas neatitinka gauto produkto ir neįmanoma gauti pagalbos iš autoriaus.
 • Šablonas turi rimtą saugumo spragą, virusą ir to neįmanoma pataisyti susisiekus su autoriumi
 • Susisiekus su brands.lt komanda ir autoriumi nebuvo galima ištaisyti aukščiau aprašytų bėdų

Kompansacija negalioja

Nei brands.lt, nei autorius neprivalo grąžinti pinigų jeigu:

 • Jūs tiesiog persigalvojote
 • Jums nebereikia produkto
 • Produktas neatitinka Jūsų reikalavimų ar kokybės jausmo, nors ir perskaitėte produkto aprašymą ir peržiūrėjote demo.
 • Nusipirkote ne tą produktą
 • Nusipirkote netyčia
 • Neturite žinių kaip naudotis produktu (jei perkate šabloną be brands.lt priežiūros)
 • Nesuteikiate žinių
 • Jums nepatinka kokybės jausmas.

Mes visuose produktuose pateikiame visas įmanomas dokumentacijas, išsamius produktų aprašymus, demonstracines nuorodas ir net nuorodas į gamintojo puslapį. Tad turite teisę susipažinti su visą informacija prieš perkant. Taip pat reikėtų įvertinti, kad dizainas, šablonas, programinis kodas yra subjektyvus dalykas ir kiekvienas žmogus skirtingai vertina kokybę, išvaizdą, grožį ir kitus dalykus.

Prieš perkant reikėtų susipažinti ir su taisyklėmis ir konkretaus šablono techninėmis sąlygomis, bei dokumentacija (nuorodos pateiktos prie kiekvieno šablono. aprašyme.)