Skip links

Profesionalus interneto puslapių kūrimas

Unikalaus dizaino visapusiškai kokybiško puslapio sukūrimas, pagal visus Jūsų poreikius

Brands.lt projektą valdo VšĮ “DO HAPPY” įmonė, kuri specializuojasi įvairaus lygio IT sprendimuose, reklamoje, marketinge ir nuosavų projektų valdyme. Projektas Brands.lt startavo 2008 metais ir buvome vieni pirmųjų rinkai pasiūlę galimybę nebrangiai sukurti šabloninę interneto svetainę, o tiems, kam neužtenka šablonų – visada pasiūlome ir profesionalias interneto svetainių kūrimo paslaugas.

Savo klientams siūlome teik šablonines svetaines, tiek profesionalius interneto projektus tiek elektronines parduotuves. Galime pasirūpinti ir elektroniniu marketingu, optimizavimu Google, reklama ir t.t.

Pasitarkite su mūsų kompanijos ekspertais.

Turbūt visiems aišku, kas yra profesionalus interneto projektas. Visa mūsų komanda stengiasi sukurti geriausią ką galime, pagal Jūsų poreikius ir netgi žymiai daugiau.

Aukščiausio lygio dizainas, programavimas ir visos reikalingos funkcijos tam – kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas. O projektas būtų ne tik gražus, bet ir veiksmingas, darytų įtaką Jūsų verslui. Rastų ir pritrauktų naujų klientų, padėtų sutaupyti laiko, formuotų teigiamą įvaizdį bei būtų puikus reklamos ir marketingo kanalas.

Profesionalus projektas pasižymi dėmesiu net smulkiausioms detalėms, ikonėlėms, apgalvotais sprendimais. O taip pat visais būtinais šiuolaikinės interneto svetainės atributais: optimizuotas projektas Google paieškos sistemai, pritaikytas prie mobiliųjų įrenginių, planšetinių kompiuterių (responsive design), integracija su socialiniais tinklais.

Profesionalių interneto svetainių kūrimas

Papildomai galime pasirūpinti fotosesija ir profesionaliomis nuotraukomis (produktų, patalpų, įvaizdinėmis nuotraukomis, personalo, ofiso, reklaminėmis). Taip pat bendradarbiaujame su žurnalistais, tekstų rašytojais ir vertimų biurais. Jei reikia pasirūpinti profesionalais tekstais ir svetainės informacija

Ilgametė patirtis, profesionali ir motyvuota komandą, puikiai organizuotas darbo procesas, niekada nesibaigiančios idėjos, noras padaryti geriau nei galime, bei dėmesys net smulkiausioms detalėms, kliento poreikiais bei strateginiams tikslams. Tai padaro mūsų komandą išskirtinę. Maloniai nustebsite idėjomis, darbo procesu ir kokybe

Unikalus ,profesionalus ir modernus dizainas
Nepriekaištingas programavimas
Visapusiškas sutvakrymas
Optimizuotas GOOGLE (SEO)
Prisitaikantis prie mobiliųjų įrenginių

Galimybė suprogramuoti Jūsų norimas funkcijas, procesus, elementus, modulius ar integracijas
Prekių katalogas ir funkcionalumai
Automatizuotos funkcijos
Viskas specialiai Jūsų įmonei, bei galimybė turėti bet kokio dydžio projektą

Sudomino šis pasiūlymas?
Susisiekite konsultacijai ir mes atsiųsime pasiūlymą

Kontaktai

Galime susitarti ir dėl susitikimo arba bendrauti paštu/telefonu