Skip links

Atlikti darbai | Galerija | Portfolio

metai
7
patirties
sukurtų
250+
projektų

Per 7 metus sukūrėm daugybę įvairaus lygio interneto puslapių, el.parduotuvių, logotipų ir kitų  projektų. Todėl puikiai žinom, kaip teisingai viską įgyvendinti. Nuo itin mažų, vieno žmogaus hobiui skirtų puslapių iki didžiausių tarptautinių el.parduotuvių, veikiančių baltijos šalyse.

Žemiau pateikiam mažą dalį interneto puslapių,  kuriuos darėm.  Dauguma Jų – profesionaliai kurti arba bent gerai perdaryti šablonai ir prie kurių praleidome daugiau laiko. Nespėjame nuolat pildyti ir administruoti savo svetainės – nes labiau stengiamės dėl klientų. Ir skiriame daugiau dėmesio Jūsų svetainėms, nei savo. Daugiau darbų atsiųsime komerciniame pasiūlyme.

Sukūrėme svetainę vienam didžiausių degalinių tinklų baltijos šalyse. Sukūrėme Latvišką svetainės versiją, skirta degalinėms kaimyninėje šalyje. Jiems reikėjo nesudėtingos svetainės, keičiant prekės ženklą ir kaip įmanoma greičiau.

Daugiau

Sukūrėme svetainę žinomai Lietuvos įmonei, kuri gamina ir visame pasaulyje parduoda ir įrengia liftus bei kitą įrangą.

Daugiau

Sukūrėme solidžią ir įvaizdį formuojančią interneto svetainę Advokatų kontorai, kuri turiu savo biurus tiek Vilniuje tik Kaune ir siūlo platų spektrą paslaugų ir didelė komanda specializuojasi daugelyje pagrindinių praktikos sričių.

Daugiau

Sukūrėme el.parduotuvę leidyklai, kuri leidžia pardavinėja išskirtines knygas už gerą kainą. Šioje parduotuvėje paprastai ir aiškiai galite išsirinkti ir nusipirkti savo mėgstamą knygą.

Daugiau

Vienos didžiausių Lietuvoje biodegalų ir biodujų gamyklos interneto svetainė su profesionalia fotosesija iš vietos, bei infografikais. Paaiškinant veikimo procesus, nes gamykla iš šalutinių produktų pati save (ir miestą) aprūpina elektra, šiluma ir kitais resursais.

Daugiau

Sukūrėme interneto svetainę vienai pirmaujančių Lietuvos įmonių prekiaujančių POS sistemomis, kasos aparatais, automatais, IT prekybos įranga ir t.t.

Daugiau

Inžinerinius sprendimus ir paslaugas teikiančios įmonės interneto svetainė. Pagrindinis produktas: šilumos siurbliai, geoterminis šildymas ir šildymo bei rekuperacinės sistemos. Šiai įmonei sukūrėme ir logotipą bei visą firminį stilių, produktų katalogą, įvaizdį bei pasirūpinome reklama.

Daugiau

Vienai didžiausių Lietuvoje Baleto ir šokio mokyklų sukūrėme interneto puslapį, kuriame galima skelbti tvarkaraščius ir informuoti apie formuojamas grupes jaunuosius šokėjus. Taip pat palengvinti registracijos procesą, informuoti apie renginius ir pasiekimus.

Daugiau

Tarptautinei Logistikos įmonei sukūrėm interneto svetaine. Ši logistikos įmonė įsikūrusi ir Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje. Bei gyvuoja daug metu bei visapusiškai rūpinasi kroviniais ir papildomomis paslaugomis.

Daugiau

Norvegijos statybų bendrovei sukūrėme interneto svetainę su paslaugų aprašymų ir darbų galerija. Su šia įmone dirbame daug metų ir startavome tada, kai buvo įmonė vos su keletu darbuotoju. Kartu augome ir keitėsi versijos. Šiuo metu j jau gerbiama įmonė su didele patartimi, gen. rangovo statusu ir su daug ir įvairaus dydžio projektais nuolat vykdomais pietryčių Norvegijoje

Daugiau

Sukūrėme grožio salono įvaizdį, logotipą ir interneto svetainę. Patyrusioms ir daug apdvonojimų ir konkursų laimėjusioms grožio specialistėms, kurios bazuojasi Vilniaus senamiestyje.

Daugiau

Sukūrėme interneto puslapį fizikos mokslų ir technologijų parkui kuriame įsikūrę daug fizikos, aukštųjų technologijų, robotikos ir optikos įmonių. Visą projektą kuruoja fizikos institutas. Užduotis buvo išryškinti ir veiklas, bet pabrėžti ne pelno siekimą, o inkubatoriaus ir mokslinę veiklą. Ir tai viską pateikti aiškiai ir estetiškai.

Daugiau

AGROD

Agro srityje veikianti įmonė prekiaujanti trąšomis ir kitais ūkiui reikalingais chemikalais. Šiai įmonei sukūrėme interneto svetainę, logotipą, firminį stilių, vizitines korteles ir kitus įmonės įvaizdžio kūrimui reikalingais atributais.

Tai vienas pirmųjų mūsų darbų. Ir šis interneto projektas kurtas gal 6 metai atgal

Daugiau

Įmonei, kuri užsiima aplinkosaugos projektų rengimu ir konsultacijomis sukūrėme interneto svetainę, kuri pristato paslaugas ir reprezentuoja veiklą

Daugiau